Szkoła tenisa ziemnego

Szkoła tenisa ziemnego Głogów, tenis Głogów

Nauka podstaw gry w tenisa ziemnego oraz doskonalenie techniki. Zajęcia prowadzone są z dziećmi i młodzieżą w grupach 6-8 osobowych ...
[Czytaj więcej]

Lekcje indywidualne

Lekcje tenisa Głogów, tenis Głogów

Prowadzę zajęcia indywidualne
z dziećmi, młodzieżą, ale przede wszystkim adresowane są do zawodników grających w turniejach PZT ...
[Czytaj więcej]

Zastrzeżenia prawne

Strona Szkoła Tenisa Ziemnego SMECZ w Głogowie nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody będące rezultatem korzystania lub oparcia się na tych informacjach. Ryzyko z tytułu użytkowania niniejszego miejsca sieciowego ponosi wyłącznie jego użytkownik.

 

Otrzymując dostęp do strony Szkoła Tenisa Ziemnego SMECZ w Głogowie niniejszego miejsca sieciowego i stron z nim połączonych, użytkownik przyjmuje do wiadomości, że poczta elektroniczna oraz inne transmisje przechodzące przez Internet mogą być niepozbawione ingerencji osób trzecich i nie mają charakteru poufnego.

 

Strona Szkoła Tenisa Ziemnego SMECZ w Głogowie zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w całości czy w części, informacji zawartych na niniejszej stronie, bez uprzedzenia.

 

Strona Szkoła Tenisa Ziemnego SMECZ w Głogowie zawiera linki do innych stron www i nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu zamieszczanych tam informacji i treści.