Szkoła tenisa ziemnego

Szkoła tenisa ziemnego Głogów, tenis Głogów

Nauka podstaw gry w tenisa ziemnego oraz doskonalenie techniki. Zajęcia prowadzone są z dziećmi i młodzieżą w grupach 6-8 osobowych ...
[Czytaj więcej]

Lekcje indywidualne

Lekcje tenisa Głogów, tenis Głogów

Prowadzę zajęcia indywidualne
z dziećmi, młodzieżą, ale przede wszystkim adresowane są do zawodników grających w turniejach PZT ...
[Czytaj więcej]

Półkolonie tenisowe

Półkolonie ferie 2013r.

Półkolonie zaczną się w pierwszym tygodniu ferii zimowych od 17 lutego do 21 lutego 2014r. 

Półkolonie tenisowe organizowane są zawsze w czasie ferii zimowych oraz wakacji letnich dla dzieci i młodzieży, która pozostaje w Głogowie.

 

W czasie ferii zimowych zajęcia odbywają się codziennie po jednej godzinie zegarowej(możliwość wykupienia większej ilości godzin). Rodzice mogą wykupić pakiet tygodniowy.

 

W czasie wakacji letnich zajęcia odbywają się także w pierwszy i drugim tygodniu, ponieważ później wyjeżdżamy na różne obozy, które są w Naszej ofercie.

 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty

 

Oferta na ferie 2014r:

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na treningi tenisa ziemnego w czasie ferii. Zajęcia rozpoczynają się 17 lutego i trwają do 21 lutego. Wszystkich, którzy nie potrafią wysiedzieć w domu zapraszamy na treningi.

Zajęcia będą odbywały się codziennie od poniedziałku do piątku po jednej godzinie zegarowej. Chętni mogą  zwiększyć ilość godzin do dwóch dziennie. Koszt tygodniowych zajęć wynosi 60 złotych.

Treningi będą odbywały się w gimnazjum nr 2 w Głogowie