Szkoła tenisa ziemnego

Szkoła tenisa ziemnego Głogów, tenis Głogów

Nauka podstaw gry w tenisa ziemnego oraz doskonalenie techniki. Zajęcia prowadzone są z dziećmi i młodzieżą w grupach 6-8 osobowych ...
[Czytaj więcej]

Lekcje indywidualne

Lekcje tenisa Głogów, tenis Głogów

Prowadzę zajęcia indywidualne
z dziećmi, młodzieżą, ale przede wszystkim adresowane są do zawodników grających w turniejach PZT ...
[Czytaj więcej]

Obóz młodzieżowy w Hiszpanii

 

 

HISZPANIA – llORET DE MAR – DYSKOTEKOWY SZAŁ

„EKIPUJCIE” SIĘ – JUŻ CZAS

Jeśli masz 16-18 lat i ochotę spędzić miło i wesoło wakacje w gorącej Hiszpanii to dobrze trafiłeś

LLoret de Mar to najbardziej znana w Europie miejscowość turystyczny w Hiszpanii. Najlepsze dyskoteki w Europie, sklepy, sklepiki, bary, kawiarnie, parki rozrywki – wszystko czynne do białego rana i wszystko na wyciągnięcie ręki.

Jeśli nie masz ochoty na dyskoteki to liczne występy, przedstawienia, animacje w mieście i w hotelu oraz niezliczona ilość młodzieży z całego świata nie pozwoli Ci się nudzić. Każdy kto choć raz przyjedzie do Lloret uzależni się od panującego tu klimatu i będzie chciał tu wracać co roku.

Program:

DZIEŃ 1: wyjazd z Głogowa , przejazd przez Niemcy do Hiszpanii (01.07.2013)

DZIEŃ 2: przyjazd do Loret de Mar we wczesnych godzinach przedpołudniowych, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja.

DZIEŃ 2 – 10: pobyt na Costa Brava – plażowanie, kąpiele w morzu i basenach, dyskoteki, gry i zabawy sportowe.

Wycieczka do Barcelony –  Program wycieczki jest uzależniony od oczekiwań grupy.  Z naszej strony możemy zaproponować zwiedzanie m.in.: Parku Guella, katedry Sagrada Familia, Barii Gotica, wzgórza Montjuich, pomnika K. Kolumba, portu, placu Królewskiego, Rambli, zobaczymy stadion FC Barcelona – Camp Nou z możliwością zakupu oryginalnych gadżetów klubowych – dla chętnych wejście do muzeum i na koronę – dodatkowo płatne ok. 17 Euro, wieczorem oglądamy fantastyczne widowisko – magiczna fontanna, która przy dźwiękach muzyki rozpoczyna nie zapomniane widowisko.

DZIEŃ 10: wyjazd z Costa Brava..

DZIEŃ 11: przyjazd do Polski w godzinach popołudniowo – wieczornych(11.07.2013).

Wycieczki fakultatywne:

  • Wycieczka autokarowa do Parku Rozrywki Waterworld – 6 godzinny pobyt w wodnym miasteczku z ponad 20 atrakcjami wodnymi, min: Kamikaces – olbrzymia zjeżdżalnia wodna, Shtorm – zjeżdżalnia z tzw. „lejkiem”, do którego spada się pionowo, X-treme Mountain – zjeżdżalnia pontonowa – 25 Euro.
  • KARNET na DISCO – ok. 25 EUR  (od 16 lat) – karnet do najlepszej i największej z dyskotek – TROPICS – gdzie codziennie obywają się imprezy foam party czy laser show .

Zakwaterowanie

Hotel DON JUAN *** z dwoma basenami, położony ok. 250 m od plaży, WI-FI gratis. Wokół hotelu liczne puby, restauracje, dyskoteki. Hotel  oferuje  pokoje  2,3,4-osobowych  z łazienkami, balkonami, TV i klimatyzacją. Do dyspozycji gości: recepcja, bar, restauracja,  basen  z leżakami  (bezpłatnymi).

Wyżywienie

w Hiszpanii – 3 posiłki dziennie, pierwsze świadczenie obiadokolacja w dniu przyjazdu do hotelu, ostatnie – śniadanie + suchy prowiant w dniu wyjazdu – wychowawcy kupują żywność (pasztety, dżemy, kiełbaski, serki, owoce, napoje, pieczywo itp.)  w sklepie i po drodze w formie pikniku młodzież szykuje sobie jedzonko J ciepłe zupki w trakcie podróży, .

Zapewniamy

transport autokarowy, zakwaterowanie (8 noclegów na Costa Brava – Hiszpania), wyżywienie, ciepłe zupki w trakcie podróży, realizację programu, opiekę pilota,  ubezpieczenie NNW i KL w Compensa TU S.A. ( KLZ 200.000 PLN, NNW 10.000 PLN), opiekę medyczną.

Zabierz ze sobą

Paszport lub dowód, legitymację szkolną, strój kąpielowy, krem do opalania z filtrem, obuwie i strój sportowy, nakrycie głowy, suchy prowiant na drogę dojazdową do Hiszpanii. Kieszonkowe na własne wydatki każdy uczestnik zabiera wg własnego uznania (nasza sugestia to 30 – 50 EURO).

                       

 Termin : 01.07.2013 –  11.07.2013  (8 noclegów)

Koszt : 2127 zł + 40 Euro (cena zawiera kaucje zwrotną 10 Euro za ewentualne szkody wyrządzone przez uczestników- oddane po wykwaterowaniu i opłatę klimatyczną )

Zaliczka : Dla osób które wpłacą zaliczkę do końca stycznia  2013  w kwocie 400 zł – Gwarancja niezmienności ceny .

Uczniowski Klub Sportowy „SUKCES” Nr konta: 82 8646 0008 0000 0022 4594 0001

Opiekunowie : Nauczyciele wychowania fizycznego z wieloletnim doświadczeniem, posiadający „status rodzica”J co gwarantuje  aktywny, miły i bezpieczny  wypoczynek  Państwa dziecka.

Dofinansowanie : Istnieje możliwość dofinansowania z zakładów pracy

Dodatkowe informacje : Jarosław Blida 604-125-851

Zwróć uwagę na: Hotel *** w tej kategorii najlepszy w Lloret de Mar: pokoje klimatyzowane ( bez  dopłaty), 2 baseny.,liczne animacje.

 

JUŻ DZIŚ ZAPLANUJ SWOJE WAKACJE .

 

Galeria zdjęć z obozu w 2011r.:

Niezapomniane wrażenia pozostały w naszych głowach po obozie. Przez dwa dni zwiedzaliśmy Paryż, byliśmy w najciekawszych miejscach tego pięknego miasta. W Lloret de Mar mieszkaliśmy w hotelu Don Juan ze wspaniałymi basenami  i jedzeniem all-inclusive. Hotel klimatyzowany i te wspaniałe jedzenie do wyboru do koloru i do oporu. Mieliśmy wycieczkę do Barcelony, gdzie zwiedziliśmy wszystkie ciekawe miejsca i najważniejszy punkt dla wszystkich fanów piłki nożnej, czyli stadion Camp Nou. W drodze powrotnej zatrzymaliśmy się na parę godzin w Monte Carlo. Wszyscy byli pod wrażeniem bogactwa jakie otacza to miasto. Ostatnim punktem programu obozu był całodniowy pobyt w parku rozrywki w Gardaland (Włochy). Jak dla mnie jest to jeden z najlepszych parków rozrywki w całej Europie, warto to przeżyć . Obóz naprawdę godny polecenia ponieważ można zobaczyć kawał Europy i przy okazji troszeczkę odpocząć.

.