Szkoła tenisa ziemnego

Szkoła tenisa ziemnego Głogów, tenis Głogów

Nauka podstaw gry w tenisa ziemnego oraz doskonalenie techniki. Zajęcia prowadzone są z dziećmi i młodzieżą w grupach 6-8 osobowych ...
[Czytaj więcej]

Lekcje indywidualne

Lekcje tenisa Głogów, tenis Głogów

Prowadzę zajęcia indywidualne
z dziećmi, młodzieżą, ale przede wszystkim adresowane są do zawodników grających w turniejach PZT ...
[Czytaj więcej]

Obóz tenisowy Kaszuby 2007 rok

Mieszkaliśmy w Ostrzycach w „Willi nad Radunią” a jedliśmy w pobliskim barze. Ta miejscowość, gościnność, wspaniałe kaszubskie jedzenie nas urzekło. Korty ceglaste wspaniale utrzymane i pielęgnowane każdego dnia. Na obóz zabraliśmy także rowery, którymi codziennie jeździliśmy po górkach. Codziennie graliśmy w tenisa i kąpaliśmy się nad jeziorem Ostrzyckim, a także mieliśmy wiele wycieczek tematycznych.

Na kortach prowadzili zajęcia: Jarosław Blida, Krzystof Ulikowski i Elżbieta Kużdżał. Pogoda jak na sierpień nam dopisała tylko jeden dzień padał deszcz. Ogólnie obóz zaliczam do bardzo udanych a ośrodek i korty polecam wszystkim, którzy chcieliby tutaj zorganizować obóz tenisowy. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś Ja ze swoją grupą tenisową jeszcze tutaj wrócimy. Wielkie dzięki dla właściciela willi, kortów i baru bo spisali się wspaniale i spełniali nasze wszystkie prośby.

 

Galeria zdjęć: