Szkoła tenisa ziemnego

Szkoła tenisa ziemnego Głogów, tenis Głogów

Nauka podstaw gry w tenisa ziemnego oraz doskonalenie techniki. Zajęcia prowadzone są z dziećmi i młodzieżą w grupach 6-8 osobowych ...
[Czytaj więcej]

Lekcje indywidualne

Lekcje tenisa Głogów, tenis Głogów

Prowadzę zajęcia indywidualne
z dziećmi, młodzieżą, ale przede wszystkim adresowane są do zawodników grających w turniejach PZT ...
[Czytaj więcej]

Obóz młodzieżowy w Bułgarii

BUŁGARIA – Złote Piaski

Wakacje nad Morzem Czarnym to piękna pogoda, dużo zabawy, wspaniała atmosfera! Poznaj kraj  w którym „nie” kiwa się głową na „tak” .

Złote Piaski  kurort znany już chyba na całym świecie. Słynie przede wszystkim z pięknej „złotej” plaży, która rozciąga się na 4 000 metrów oraz posiada                100 metrów szerokości, tuż za nią  wznoszą się zielone i  lesiste wzgórza. Oprócz plażowania, w Złotych Piaskach można też uprawiać żeglarstwo, nurkowanie, narciarstwo wodne, łucznictwo, tenis, jeździectwo. Infrastruktura turystyczna jest bardzo rozwinięta i bogata w swej ofercie.

Program                                                                

1 dzień 04.07.2013

Wyjazd z  Głogowa ok. godz. 07:00 rano i przejazd przez Słowację do Budapesztu. Zakwaterowanie w obiekcie i nocleg.

2 dzień

Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i zwiedzanie Budapesztu z przewodnikiem (Plac Bohaterów, Pałacyk Vajdahunyad, Parlament, Wzgórze Zamkowe z Basztami Rybackimi, Kościół  Macieja, Plac św. Trójcy, Wzgórze Gellerta z Pomnikiem Wolności i Cytadelą, czas wolny.Po południu       obiad . Wieczorem wyjazd w kierunku granicy. Nocny przejazd przez Serbię do Bułgarii. 

3 dzień

Przyjazd do Złotych Piasków ok. godz. 14:00 , obiad, zakwaterowanie. Zapoznanie się z bazą noclegową oraz okolicą. Wieczorem kolacja i nocleg.

4 – 9 dzień

Pobyt w Złotych Piaskach i realizacja programu:  wypoczynek nad morzem – plażowanie i kąpiele, wędrówki po okolicy, gry i zabawy sportowe,  dyskoteki i inne zajęcia rekreacyjne. wyjście do lokalnej dyskoteki Alkatraz (1 x wstęp w cenie!).

Całodzienne wyjście do Aquapolis  największego aquaparku  w Bułgarii. Uznawany za najpiękniejszy park wodny we wschodniej Europie                       utrzymany jest w stylach mauretańskim i śródziemnomorskim, przez co cieszy się niepowtarzalnym charakterem. Powierzchnia 40 000 m2 jest  połączeniem    parku krajobrazowego z atrakcjami wodnymi. Baseny, zjeżdżalnie, bar w basenie, snack bar, restauracja na plaży, bar na plaży) 

10 dzień

Po śniadaniu wykwaterowanie z obiektu i przygotowanie się do drogi powrotnej. Wyjazd do kraju ok. godz. 11:00 i przejazd non stop.                          W czasie przejazdu obiad i kolacja w postaci suchego prowiantu.

11/12 dzień – Planowany przyjazd do Głogowa ok. godz. 13:00. 

Zakwaterowanie

Hotel DANA PALACE *** – położony  jest 450 m od plaży , przy głównej promenadzie w centrum Złotych Piasków. W hotelu znajduje się basen               z bezpłatnymi leżakami i parasolami, recepcja, restauracja z tarasem, taras, sklepik spożywczy, sklepik z pamiątkami, sala z lustrami i parkietem. Oprócz tego boiska do piłki nożnej i siatkowej w hotelu i na plaży. Pokoje 4- osobowe z pojedynczymi łózkami, łazienką, oraz apartament                     2 pokojowe dla max 5 osób z łazienką. W pokoju szafki nocne, szafa, tv, lodówka, klimatyzacja. W hotelu odbywają się animacje w j. polskim          oraz dyskoteki.

Wyżywienie

3 posiłki dziennie w czasie pobytu w Złotych Piaskach. Pierwsze świadczenie w obiekcie – obiad, ostatnie – śniadanie. Pozostałe świadczenia        zgodnie  z opisem w programie.

Zapewniamy

Transport autokarowy, zakwaterowanie ( 7 noclegów w Bułgarii oraz 1 nocleg w Budapeszcie), wyżywienie, realizacje programu, opiekę   wychowawców, opiekę pilota, ubezpieczenie NNW i KL, opiekę medyczną.

Zabierz ze sobą

Paszport (obowiązkowo!), legitymację szkolną, strój kąpielowy, krem do opalania z filtrem, obuwie i strój sportowy, nakrycie głowy, suchy prowiant na drogę dojazdową, Nieobowiązkowe kieszonkowe każdy uczestnik zabiera wg własnego uznania ( nasza sugestia 50 – 70 Euro )

Termin : 04.07.2013 –  14.07.2013

Koszt : 1650 zł + 60 Euro

Zaliczka : Dla osób które wpłacą zaliczkę do końca stycznia 2013 w kwocie 400 zł – Gwarancja niezmienności ceny .

Uczniowski Klub Sportowy „SUKCES” Nr konta: 82 8646 0008 0000 0022 4594 0001

Dofinansowanie : Istnieje możliwość dofinansowania z zakładów pracy całego kosztu obozu

Dodatkowe informacje :  Jarosław Blida 604-125-851

 

JUŻ DZIŚ ZAPLANUJ SWOJE WAKACJE .

 

 

Podsumowanie obozu w 2012r.

 

Na obóz do Bułgarii pojechaliśmy od razu po zakończeniu roku szkolnego. Pierwszy dzień grupa spędziła w  Budapeszcie a później ruszyła w dalszą podróż na Złote Piaski. W Bułgarii pogoda była gwarantowana i było bardzo gorąco.Cały dzień grupa spędzała na zabawie w wodzie, a wieczorem zaczynało się nocne życie w dyskotekach. 

 

Galeria zdjęć: