Szkoła tenisa ziemnego

Szkoła tenisa ziemnego Głogów, tenis Głogów

Nauka podstaw gry w tenisa ziemnego oraz doskonalenie techniki. Zajęcia prowadzone są z dziećmi i młodzieżą w grupach 6-8 osobowych ...

z dziećmi, młodzieżą, ale przede wszystkim adresowane są do zawodników grających w turniejach PZT ...

Dnia 11 maja we Wrocławiu odbył się turniej dla najmłodszych tenisistów w grupie czerwonej (do lat 8) wystąpił Jakub Rozmus, który po wspaniałych meczach wywalczył IV miejsce, był to jego pierwszy występ poza Głogowem i już niesamowity sukces. W kategorii pomarańczowej wystąpił Alan Hapke, który próbuje sił ze starszymi bo w swoim roczniku nie ma konkurencji. Alan zagrał rewelacyjnie walczył na dużym polu jak lew i wywalczył II miejsce w turnieju.

27 kwiecień 2014-Turniej rozpoczynający sezon letni na kortach

Pierwszy turniej w tym sezonie i możemy ocenić jak przepracowaliśmy sezon zimowy. Turniej odbył się w dwóch kategoriach do lat 12 i 16. Wszyscy zawodnicy i zawodniczki trenowani pod moim okiem wypadli rewelacyjnie, a wyniki niektórych bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły. Na 16 miejsc na podium zdobyliśmy 13 i możemy sezon zimowy pod względem treningowym ocenić za bardzo dobrze przepracowany okres.

13 kwiecień 2014-Alan wygrywa w Łęczycy

13 kwietnia odbył się ostatni turniej z cyklu w Łęczycy w kategorii czerwonej. W roli faworyta tego turnieju wystąpił nasz zawodnik Alan Hapke, który bez straty seta wygrał cały turniej. Za zajęcie I miejsca w całym cyklu turniejów otrzymał w nagrodę wspaniają rakietę.

24 luty 2014-Ferie na nartach w Czechach

Jak co roku tenisiści w czasie ferii zimowych spędzają jeden tydzień na nartach i snowboardzie. W tym roku jesteśmy po raz drugi w Czechach i wrażenia są wspaniałe chociaż śniegu na naszym stoku już nie ma. Dojeżdżamy codziennie 40km autokarem na stok „Červená Voda” [Czerwona Woda] to miejscowość leżąca niedaleko polskiej granicy w Orlických Horach (Górach Orlickich).

1 luty 2014-Alan ciągle w dobrej formie

Alan Hapke na Ogólnopolskim Turnieju WILSON KIDS CUP w Łęczycy zdobył I miejsce. Turniej odbył się 22 lutego pod patronatem burmistrza miasta Łęczycy. Alan w kategorii do lat 8 rozegrał 11 meczy w turnieju.