Szkoła tenisa ziemnego

Szkoła tenisa ziemnego Głogów, tenis Głogów

Nauka podstaw gry w tenisa ziemnego oraz doskonalenie techniki. Zajęcia prowadzone są z dziećmi i młodzieżą w grupach 6-8 osobowych ...
[Czytaj więcej]

Lekcje indywidualne

Lekcje tenisa Głogów, tenis Głogów

Prowadzę zajęcia indywidualne
z dziećmi, młodzieżą, ale przede wszystkim adresowane są do zawodników grających w turniejach PZT ...
[Czytaj więcej]

Galeria 2013 rok

Zobacz galerie zdjęć Szkoły Tenisowej SMECZ w Głogowie – 2013 rok

17 listopad 2013-Alan najlepszy w Poznaniu

Nasz 7-latek Alan Hapke wygrał turniej do lat 9 w Poznaniu z cyklu turnieju TOSMAK CUP. Alan zagrał w bardzo silnie obsadzonym turnieju z zawodnikami o dwa lata starszymi od siebie i efekt jego pierwszego występu w kategorii pomarańczowej był rewelacyjny.Solidna praca, odpowiednia motywacja i systematyczność na treningach to przepis na sukces.

16 listopad 2013-Podsumowanie sezonu tenisowego

W sobotę 16 listopada, Głogowskie Towarzystwo Tenisowe podsumowało sezon tenisowy 2013 roku. W sali konferencyjnej Miejskiego Ośrodka Kultury przy udziale zawodników GTT, ich rodziców, zaproszonych gości i głogowskich tenisistów - prezes GTT Wiesław Ławrowski złożył krótkie sprawozdanie z działalności klubu.

14 październik 2013-Alan najlepszy w Łęczycy

Alan nie odpuszcza, tym razem w Łęczycy koło Łodzi zajął I miejsce w całym turnieju w kategorii do lat 7. Młody i zdolny tenisista zaprezentował nie tylko swoje umiejętności techniczne ale potwierdził również, że tenis jest jego prawdziwą pasją.

29 wrzesień 2013-Podsumowanie ostatniego turnieju

Bardzo dobrze zaprezentowali się wszyscy tenisiści, którzy trenują pod moim okiem na ostatnim turnieju sezonu 2013. Po bardzo dobrze przepracowanych obozach tenisowych wszyscy byli w wyśmienitej formie i zdobyliśmy prawie wszystkie puchary.

22 wrzesień 2013-Ogromny sukces Alana Hapke

W dniu 22 września odbył się w Legnicy turniej Kubot Kids Cup Masters. Turniej ten był tylko dla ośmiu najlepszych zawodników i zawodniczek, którzy zebrali największą ilość punktów w cyklu turniejów wcześniejszych. Do turnieju masters zakwalifikowali się moi tenisiści Alan Hapke, Filip Bezulski, Joanna Szczepanowska i Natalia Łuszczak.

19 sierpień 2013-Podsumowanie obozu tenisowego w Niechorzu

Na ostatni obóz tenisowy wyjechaliśmy do Niechorza i mieszkamy w ośrodku „Stoltur”. Ośrodek pięknie położony przy samym morzu z basenem i boiskami wielofunkcyjnymi. W tenisa trenujemy na stadionie miejskim gdzie znajdują się cztery korty. Czas spędzamy na treningach przeplatanych kąpielą w morzu lub na basenie, a wieczorami dyskoteki i chwilę wolnego czasu dla dzieciaków.

31 lipiec 2013-Podsumowanie obozu w Schwedt

Dzięki uprzejmości niemieckiego klubu tenisowego w Schwedt mogliśmy budować formę tenisową na kortach w Niemczech. Baza sportowa w tak małej miejscowości niesamowita, do dyspozycji mieliśmy cztery korty, halę tenisową na trzy korty,kręgielnię, w mieście wspaniały Aquapark. Takiego zaplecza do treningów cały czas zazdrościmy naszym zachodnim sąsiadom. Pogoda w tym roku nie przeszkadzała nam w treningach i wszystkie zaplanowane jednostki treningowe się odbyły.

12 lipiec 2013-Podsumowanie obozu w Chorwacji

Jechaliśmy do Chorwacji bardzo długo ale widoki jakie mieliśmy z okien autokaru wynagrodziły nam tak długą podróż. Przyjechaliśmy do hotelu w sobotę o 15.30 tak więc jechaliśmy 25 godzin. Po przyjeździe poszliśmy się wykąpać w morzu, a potem chłopcy zagrali mecz w piłkę nożną. Warunki i jedzenie w hotelu „Eklata” bardzo dobre. Cały czas animatorzy zatrudnieni w hotelu wymyślają różne zabawy i zawody dla naszych dzieci.

9 lipiec 2013-Alan II na turnieju Kubot Kids Cup

Bardzo licznie Głogów był reprezentowany w Legnicy na turnieju dla najmłodszych Kubot Kids Cup. W turnieju brali udział: Natalia Łuszczak, Filip Bezulski, Joanna Szczepanowska, Alan Hapke. Alan Hapke zajął bardzo dobre II miejsce w turnieju Kubot Kids Cup, natomiast pozostali zawodnicy nie wyszli ze swoich grup.

28 czerwiec 2013-Alan najlepszy na Dolnym Śląsku

Kolejny weekend zakończony sukcesem Alana Hapke. W Złotoryi Alan w niesamowitej formie wygrał cały turniej w kategorii do lat 8. W turnieju brała także udział Dominika Witczak, która zajęła bardzo dobre IV miejsce. Mamy utalentowane młode pokolenie tenisistów i teraz zabieramy się do ciężkiej pracy treningowej na obozach tenisowych.

20 czerwiec 2013-Alan Hapke chce grać tak jak Nadal

Nasz 7 latek Alan Hapke bardzo ciężko trenuje i rozwija swój talent, którego ma bardzo wiele. Alan ma jak na swój wiek niesamowite czucie piłki, bardzo dobrą pracę nóg i dobrą technikę gry. Jego idolem jest Rafael Nadal, którego grę uwielbia i ma nawet rakietę taką samą jak Nadal. Alan każdy weekend poświęca na uczestnictwo w różnych turniejach organizowanych w naszym województwie, gdzie zbiera cenne doświadczenie meczowe.

9 czerwiec 2013-Turniej z okazji Dnia Dziecka

Bardzo dobrze na turnieju z okazji Dnia Dziecka zaprezentowali się zawodnicy i zawodniczki trenowane pod moim okiem. Szkoda tylko, że kilku zawodników nie mogło zagrać w turnieju ponieważ aktualnie są na „zielonej szkole”. 53 zawodniczek i zawodników w trzech grupach wiekowych z podziałem na dziewczęta i chłopców rozpoczęło zmagania o puchary ufundowane przez Pana Prezydenta Miasta Głogowa.

12 maj 2013-Wrocław na kolanach

Dwóch zawodników trenujących pod moim okiem pojechało na turniej do Wrocławia i pokazali na co ich stać. Michał Osomański wygrał cały turniej do lat 10 i nie pozostawił złudzeń pozostałym, kto jest najlepszym zawodnikiem na Dolnym Śląsku. Natomiast drugi nasz zawodnik Alan Hapke reprezentował Głogów w kategorii do lat 8.

28 kwiecień 2013-Turniej otwierający sezon letni

Po długim sezonie zimowym wszyscy zawodnicy głodni sukcesów wzięli udział w pierwszym turnieju w sezonie letnim organizowanym przez GTT. Byłem ciekawy jak przepracowaliśmy okres zimowy i ten turniej pokazał, że naprawdę solidnie i ciężko zawodnicy przetrenowali ten okres. Wyniki zawodników trenujących pod moim okiem przerosły moje oczekiwania.

6 kwiecień 2013-Konferencja trenerów w Katowicach

W dniach 6-7 kwietnia odbyła się Konferencja Trenerów w Katowicach, w której brałem udział. Gwiazdą zaproszoną w tym roku na konferencji był Toni Nadal, który wytrenował jednego z najlepszych zawodników na świecie Rafaela Nadala. Toni podzielił się swoimi przemyśleniami i wizją treningową, a także zaprezentował kilka ćwiczeń, które używa w trakcie treningów z Rafaelem Nadalem.

17 marzec 2013-Sukces najmłodszych tenisistów

W tym roku w otwartych mistrzostwach w mini tenisie zawodnicy i zawodniczki trenowane pod moim okiem odnieśli dwa bardzo cenne zwycięstwa. Złote medale w kategorii do lat 8 wywalczyli Alan Hapke i Dominika Witczak. Sukces cieszy tym bardziej, że w turnieju uczestniczyli najlepsi zawodnicy i zawodniczki z Dolnego Śląska i kolejne miejsca na podium zajmowali prawie tylko goście. To świadczy, że mamy bardzo utalentowane nowe pokolenie tenisistów i tenisistek.

26 styczeń 2013-Ferie na nartach

ak co roku tenisiści w czasie ferii zimowych spędzają jeden tydzień na nartach i snowboardzie. W tym roku jesteśmy w Czechach i pierwsze wrażenia są wspaniałe. Mieszkamy w nowoczesnym pensjonacie z basenem, sauną i kręgielnią do dyspozycji gości. Jedzenie w porównaniu z zeszłym rokiem było rewelacyjne i każdy mógł jeść do woli.