Szkoła tenisa ziemnego

Szkoła tenisa ziemnego Głogów, tenis Głogów

Nauka podstaw gry w tenisa ziemnego oraz doskonalenie techniki. Zajęcia prowadzone są z dziećmi i młodzieżą w grupach 6-8 osobowych ...
[Czytaj więcej]

Lekcje indywidualne

Lekcje tenisa Głogów, tenis Głogów

Prowadzę zajęcia indywidualne
z dziećmi, młodzieżą, ale przede wszystkim adresowane są do zawodników grających w turniejach PZT ...
[Czytaj więcej]

Galeria 2012 rok

Zobacz galerie zdjęć Szkoły Tenisowej SMECZ w Głogowie – 2012 rok

1 grudzień 2012-Uroczyste podsumowanie sezonu

Dnia 1 grudnia w Miejskim Ośrodku Kultury odbyło się podsumowanie sezonu tenisowego oraz przyjęcie do klubu nowych tenisistów. Na gali nagrodzeni zostali także nasi najlepsi zawodnicy, którzy otrzymali bony na zakupy w sklepie sportowym.Wśród nagrodzonych znaleźli się zawodnicy, którzy trenują pod moim okiem: Remigiusz Dopierała, Bartosz Karbownik i Michał Osomański.

11 listopad 2012-Podsumowanie ligi pań

Dnia 11 listopada w restauracji „Fortepiano” podsumowaliśmy ligę pań w 2012 roku. Prawie wszystkie panie przybyły do restauracji i we wspaniałej atmosferze rozdaliśmy nagrody i małe upominki. Statuetki dla najlepszych kobiet ufundował Jarosław Blida natomiast nagrody rzeczowe Kamil Chorążak.

30 wrzesień 2012-Turniej kończący sezon letni w Głogowie

W dniach 28-29 września odbył się w Głogowie turniej kończący sezon letni dla zawodników i zawodniczek w kategoriach do lat 14 i 18. Pogoda była wspaniała i nie wskazywała, że to już koniec sezonu tenisowego na kortach otwartych.

16 wrzesień 2012-Międzyszkolne mistrzostwa Głogowa w tenisie ziemnym

Bardzo dobrze zaprezentowali się moi zawodnicy, którzy reprezentowali swoje szkoły na mistrzostwach Głogowa. Wszystkie kategorie szkolne zostały wygrane przez zawodników Szkoły Tenisa Ziemnego „SMECZ”.

1 wrzesień 2012-Otwarte mistrzostwa Głogowa w tenisie ziemnym

W dniach 1-2 września w odbyły się otwarte mistrzostwa Głogowa w singlu mężczyzn i kobiet oraz deblu panów. Jest to najważniejszy turniej sprawdzający umiejętności zawodników, a poziom uczestników jest bardzo wysoki. Na turnieju grali aktualni moi zawodnicy oraz zawodnicy i zawodniczki, którzy kiedyś trenowali pod moją opieką.

28 sierpień 2012-Podsumowanie wymiany polsko-niemieckiej

W dniach 22-28 sierpnia w ramach wymiany polsko-niemieckiej odwiedziła nas grupa tenisistów z Kettenkamp. Przygotowaliśmy dla nich bardzo bogaty program kulturalno-sportowy. Byliśmy na wycieczce w Szklarskiej Porębie i we Wrocławiu, bawiliśmy się na hali sportowej oraz na basenie krytym w Głogowie.

20 sierpień 2012-Podsumowanie obozu w Świętej Lipce

Obóz w Świętej Lipce przejdzie do historii naszych wyjazdów wakacyjnych jako kultowy. Warunki noclegowe średnie, jedzenie dobre a nasze dzieciaki jadą na ten obóz czwarty i piąty raz z rzędu. Dzieciaki przyciąga niesamowita atmosfera i bogata oferta zajęć dodatkowych, w których mogą uczestniczyć.

14 lipiec 2012-Podsumowanie obozu w Lloret de Mar

Pierwszy dzień minął nam na świetnej zabawie w Disneylandzie pod Paryżem. Pogoda nas oszczędziła i na szczęście nie padało. W parku rozrywki spędziliśmy fantastyczne chwile korzystając ze wszystkich atrakcji i dziewięć godzin minęło bardzo szybko.

11 lipiec 2012-Podsumowanie obozu w Bułgarii

Na obóz do Bułgarii pojechaliśmy od razu po zakończeniu roku szkolnego. Pierwszy dzień grupa spędziła w Budapeszcie a później ruszyła w dalszą podróż na Złote Piaski. W Bułgarii pogoda była gwarantowana i było bardzo gorąco.

9 lipiec 2012-Podsumowanie obozu w Sprembergu

W tym roku po raz drugi wyjechaliśmy na obóz tenisowy do Sprembergu. Na obozie mieliśmy rekordową ilość tenisistów, którzy doskonalili swoje umiejętności techniczno-taktyczne pod okiem trenerów: Jarosława Blidy i Jerzego Sterniczuka. Zawodnicy i zawodniczki ciężko przepracowali obóz i mam nadzieję, że efekty zobaczymy na jesiennych turniejach.

23 czerwiec 2012-Mikst rodzinny

Mikst rodzinny na raty (z powodu deszczu) został rozstrzygnięty. W tym roku do turnieju przystąpiła rekordowa ilość par, bo aż 13. Jest to dobre świadectwo, że rekreacja tenisowa w Głogowie coraz bardziej się rozrasta. Turniejem rodzinnym zakończyliśmy sezon przed wakacjami a teraz czekają nas wyjazdy na obozy tenisowe i rekreacyjne.

9 czerwiec 2012-Turniej najmłodszych tenisistów

W dniu 9 czerwca odbył się turniej tenisa ziemnego dla najmłodszych naszych zawodników w kategorii do lat 8 i 10. Turniej pokazał, że w tych kategoriach wiekowych jeszcze musimy wiele potrenować z najmłodszymi chłopcami.

2 czerwiec 2012-Turniej z okazji Dnia Dziecka

Ogromnym sukcesem tenisistów Szkoły Tenisa Ziemnego „SMECZ” zakończył się turniej tenisa ziemnego z okazji Dnia Dziecka. Na 24 rozdane puchary moi zawodnicy zdobyli ich 16 a w Głogowie funkcjonują trzy szkoły tenisa ziemnego.

28 kwiecień 2012-Turniej rozpoczynający sezon letni

W dniach 28-29 kwietnia Głogowskie Towarzystwo Tenisowe zorganizowało turniej rozpoczynający sezon letni. Po długiej przerwie zimowej 73 tenisistów przyszło na pierwszy turniej. Przy wspaniałej pogodzie zawodnicy i zawodniczki grali w siedmiu kategoriach wiekowych.

23 kwiecień 2012-Konferencja trenerów w Poznaniu

W dniach 20-22 kwietnia w Poznaniu odbyła się międzynarodowa konferencja trenerów tenisa ziemnego. Gwiazdą konferencji był obecny trener Kim Clijsters- Carl Maes. Na konferencji zaprezentował co i jak trenuje z zawodniczką.

18 marzec 2012-Sukcesy najmłodszych tenisistów

Dużym sukcesem moich zawodników zakończyły się Halowe Mistrzostwa Głogowa, które odbyły się 18 marca. Najmłodsi tenisiści walczyli w kilku kategoriach wiekowych.

26 styczeń 2012-Podsumowanie ferii z rakietą w ręku

W drugim tygodniu ferii ostro zabraliśmy się do trenowania. Miło mi, że tak wielu tenisistów zgłosiło chęć uczestnictwa w treningach. Trenowaliśmy codziennie i widać postęp w grze techniczno-taktycznej zawodników.

Obóz narciarsko-snowboardowy  Vrchlabi 2012

W dniach od 14 do 21 stycznia byliśmy na obozie narciarsko-snowboardowym w Vrchlabi. Pogoda warunki śniegowe i pobytowe nam dopisały i byliśmy wszyscy zadowoleni. Codziennie jeździliśmy na stoku od 10.00 do 16.00 a poźniej bilard, szachy, warcaby i karty a dziewczęta tańczył do upadłego na macie tanecznej. Stok wymarzony do nauki jazdy na nartach i snowboardzie.