Szkoła tenisa ziemnego

Szkoła tenisa ziemnego Głogów, tenis Głogów

Nauka podstaw gry w tenisa ziemnego oraz doskonalenie techniki. Zajęcia prowadzone są z dziećmi i młodzieżą w grupach 6-8 osobowych ...
[Czytaj więcej]

Lekcje indywidualne

Lekcje tenisa Głogów, tenis Głogów

Prowadzę zajęcia indywidualne
z dziećmi, młodzieżą, ale przede wszystkim adresowane są do zawodników grających w turniejach PZT ...
[Czytaj więcej]

Galeria 2011 rok

Zobacz galerie zdjęć Szkoły Tenisowej SMECZ w Głogowie – 2011 rok

10 grudzień 2011-Konferencja trenerów w Warszawie

W dniach 8-10 grudnia uczestniczyłem w konferencji trenerów tenisa ziemnego oraz gali 90- lecia Polskiego Związku Tenisowego. Konferencja poświęcona była szkoleniu najmłodszych adeptów tenisa w wieku od 6 roku życia do 10.

26 listopad 2011-Podsumowanie sezonu w MOK-u

Dnia 26 listopada w Miejskim Ośrodku Kultury odbyło się podsumowanie sezonu tenisowego oraz przyjęcie do klubu nowych tenisistów. Na gali nagrodzeni zostali także nasi najlepsi zawodnicy, którzy otrzymali bony na zakupy w sklepie sportowym. Wśród nagrodzonych znaleźli się nasi zawodnicy: Karolina Śnita, Marta Dyba i Remigiusz Dopierała. Serdecznie gratuluję swoim zawodnikom za wysiłek jaki włożyli w pracę na treningach i zawodach.

1 listopad 2011-Zaczynamy sezon zimowy

Od 1 listopada zaczeliśmy na sali sezon zimowy. Jest to okres ciężkiej pracy nad techniką indywidualną każdego zawodnika. Gramy na halach pełnowymiarowych co pozwala trenować w całkiem dobrych warunkach jak na Głogów. Sezon halowy jest w Polsce dość długi bo trwa od 1 listopada do 15 kwietnia. Mam nadzieję, że przepracujemy ten okres bardzo ciężko i efektywnie a wyniki przyjdą same.

2 październik 2011-Turniej kończący sezon letni

Ogromnym sukcesem zawodników szkoły tenisa ziemnego „SMECZ” zakończył się turniej kończący sezon letni na kortach. W kategorii do lat 18 pierwsze miejsce zajęła Barbara Beleć a druga była Alicja Dembek natomiast u chłopców pierwsze miejsce zajął Remigiusz Dopierała, trzeci był Krystian Kulesza a czwarty Grzegorz Matylek. W kategorii do lat 14 drugie miejsce zajął Bartosz Radoszewski, trzeci był Patryk Kiemona a czwarty Mikołaj Gawron.

17 wrzesień 2011-Turniej międzyszkolny

Dnia 17 września odbył się turniej międzyszkolny w tenisie ziemnym. Bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy, którzy trenują ze mną. W kategorii szkół średnich wygrało Liceum Ogólnokształcące nr 1, w którym wystąpił Adam Kurtys a drugie miejsce zajęło po pasjąnującym finale Zespół Szkół Przyrodniczych, w którym reprezentantami byli Krystian Kulesza i Bartosz Stawiński.

10 wrzesień 2011-Otwarte mistrzostwa Głogowa pań

Dnia 10 września na kortach miejskich odbył się turniej pań. Udało mi się w tym roku namówić do wzięcia udziału w turnieju 10 pań, które zagrały w dwóch grupach po pięć osób. Turniej przebiegał w miłej atmosferze rywalizacji sportowej przeplatanej gorącymi rozmowami między paniami. Zadbaliśmy także aby nasze kochane panie miały co jeść serwując im dania z grila.

4 wrzesień 2011- XI  Otwarte mistrzostwa Głogowa w tenisie

Dnia 3-4 września odbyły się XI otwarte mistrzostwa Głogowa w tenisie ziemnym. Treningowo wystawiłem swoich zawodników, aby nabywali doświadczenia tenisowego w grze z seniorami. Do turnieju zgłosiła się rekordowa ilość zawodników, bo aż 32. W turnieju zagrało czterech moich zawodników: Remigiusz Dopierała, Krystian Kulesza, Mateusz Kuciański i Bartosz Radoszewski.

25 lipiec 2011-Podsumowanie obozu w Lloret de Mar

Niezapomniane wrażenia pozostały w naszych głowach po obozie. Przez dwa dni zwiedzaliśmy Paryż, byliśmy w najciekawszych miejscach tego pięknego miasta. W Lloret de Mar mieszkaliśmy w hotelu Don Juan ze wspaniałymi basenami i jedzeniem all-inclusive. Hotel klimatyzowany i te wspaniałe jedzenie do wyboru do koloru i do oporu. Mieliśmy wycieczkę do Barcelony.

14 lipiec 2011-Wymiana tenisowa z niemieckim klubem

Już poraz 17 uczestniczyliśmy w wymianie tenisowej z niemieckim klubem z Kettenkamp. Zawodnicy ze Szkoły Tenisa Ziemnego „SMECZ” godnie zaprezentowali się na kortach i wygrali ze swoimi rówieśnikam z Niemiec 14 do 11.

5 lipiec 2011-Podsumowanie obozu w Sprembergu

Obóz tenisowy Spremberg 25.06-4.07.2011r. Kompleks sześciu kortów położonych blisko lasu w pobliżu kortów znajduje się kompleks basenów otwartych oraz boiska piłkarskie z bieżnią lekkoatletyczną. Wszystko otwarte na chętnych do pracy sportowców.

20 czerwiec 2011-Mikst rodzinny 2011

\"Szósty mikst rodzinny\"  - to kolejny turniej, który na kortach przy Wita Stwosza zorganizowało Głogowskie Towarzystwo Tenisowe. Na ceglanej mączce w szranki stanęło 12 par.

14 czerwiec 2011-Dzień Dziecka ze Sportingiem

Przez dwa kolejne weekendy na kortach tenisowych GOS -  Głogowskie Towarzystwo Tenisowe przeprowadziło turniej pod hasłem Dzień Dziecka ze Sportingiem.

15 maj 2011-Nocy turniej tenisa w Głogowie

Trzydzieści zawodników i zawodniczek rywalizowało na głogowskich kortach w dwóch turniejach: V Deblowym Nocnym im. Andrzeja Vogta i VII Singlowym Pań.

3 maj 2011-Otwarcie sezonu tenisowego 2011

Otwarcie sezonu z Atletikiem – pod takim hasłem pierwszy turniej dla dzieci, młodzieży i dorosłych zorganizowało Głogowskie Towarzystwo Tenisowe. Rywalizowało 95 tenisistów z Głogowa , Wschowy i okolic.